top of page

Hakkımızda

Ankarad medikal imaj sistemleri 1997 yılında Ankara/Türkiye’de kurulmuştur. Ankarad M.I.S Radyoloji, Kardiyoloji ve Radyasyon Onkolojisinde kullanılan medikal görüntüleme sistemlerinin satış ve teknik servisini yapmaktadır.

Ankarad M.İ.S faaliyet alanı Türkiye ile sınırlı olmayıp, Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Balkan ülkelerini de kapsamaktadır.

Ankarad M.I.S TAEK(Türkiye Atom Enerjisi Kurumu), TSE(Türk Standartlar Enstitüsü) ve T.C Sanayi Bakanlığı  tarafından lisanslanmış, resmi ISO 13485 ile sertifikalandırılmış bir kuruluştur. Satış ve Servis hizmetlerini bu lisanslar çerçevesinde yürütmektedir.

 

Ankarad M.I.S medikal görüntüleme sistemlerinin; Teknik servis ve Danışmanlık, Yeniden üretim, Dijital upgrade, Yenileme, Montaj ve Demontaj ile Bakım-Onarımını yapmaktadır.

 

Felsefemiz

Amacımız sadece müşterinin "Anlık tatmini" değildir. Müşterinin umduklarının da üzerinde, yüksek standartların arayışı içindeyiz. “Uzun Vade Müşteri Memnuniyeti” Bizim işe yaklaşımımız "Müşteri Merkezli”dir ve bunu sağlam bir altyapı ile destekledik.

 

Kalite Politikamız

Biz, Ankarad M.I.S olarak; müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve beklentilerinin ötesinde hizmet sunmak üzere yola çıktık. Bu, tüm çalışanlarımızın çabalarıyla desteklediği yapısal bir kalite sistemi ile başarılmaktadır. Bu sistem sürekli olarak her bir çalışanımızla geliştirilmektedir ve kalitemiz tüm çalışanların sorumluluğundadır.

 

Görevimiz

-Müşterimize en yüksek güvenilirlikte ve kalitede ileri teknoloji ürünü medikal görüntüleme sistem ve servis çözümlerini oluşturmaktır. Müşterimizin başarısına; üstün Müşteri Hizmeti Kalitemiz, Değerlerimiz, Bilgi Birikimimiz ve İşlemleri kolaylaştıran, Maliyeti düşüren Sistematik Yapımızla Katkıda bulunmaktır. 

 

Neden Ankarad M.İ.S ile iş yapılır? 

Çünkü biz;

  • Sorumluluk sahibiyiz.

  • Yapabilir tavırlıyız.

  • İşinize değer veririz.

  • İşleri kolaylaştırırız.

  • Beklentilerinizi fazlasıyla karşılarız.

WhatsApp%20Image%202020-07-10%20at%2015.

Sertifikalarımız

3.jpg
1.jpg
2.jpg
sertifikatuv.jpg

Çözüm Ortaklarımız

eqwe.jpeg
varian-imagin-varex-7x4_edited_edited_ed
WhatsApp Image 2020-07-06 at 10.32.46.jp
779227.png
top_logo.jpg
WhatsApp Image 2020-07-06 at 09.34.37.jp

Referanslarımız

bottom of page